Beranidla

Nejen pro ozbrojené složky vyrábíme kvalitní beranidla na míru. V případě zájmu o výrobu nás prosím kontaktujte a  my vám zašleme nabídkoví list s rozměry a cenami našich beranidel. Orientační cena našich beranidel je 10-12 000Kč s Dph, dle typu a povrchové úpravy.
Beranidla také půjčujeme za cenu 500kč /den nebo 1000kč / víkend. Dlouhodobé pronájmy individuálně.

Materiál těla:

Konstrukční ocel běžná j.11 373 (S 235 JRG 1, Fe360B) Neušlechtilá konstrukční ocel obvyklé jakosti vhodná ke svařování. Součásti konstrukcí a strojů menších tlouštěk, i tavně svařované, namáhané staticky i mírně dynamicky. Vtokové objekty vodních turbín, výtoky, hradidlové tabule, stavidla, méně namáhaná svařovaná potrubí a odbočnice, jezové konstrukce. Dna plochá, klenutá a lemovaná, vysokotlaká. Vhodná ke svařování.

Materiál madel a tlouku:

Konstrukční ocel běžná j.11 375 (S 235 JRG 2, Rst 37-2, Fe360B) Neušlechtilá konstrukční ocel obvyklé jakosti vhodná ke svařování. Součásti konstrukcí a strojů středních tlouštěk tavně svařované, namáhané staticky i dynamicky. Součásti vyráběné z plechů, podélně svařovaných dutých profilů a součásti kované pro tepelná energetická zařízení a tlakové nádoby pracující s omezeným přetlakem a teplotou do 300 °C. Vtokové objekty vodních turbín, spirální skříně vodních turbín, vrata plavidlových komor, klapky uzávěrů, svařované kulové uzávěry apod. Spojky a podvozky vagónů.    

Napsat komentář